+48 22 826 84 34 biuro@mican.eu

Serwis kserokopiarek

Natychmiastowa zdalna pomoc informatyka
Pomoc zdalna
Doskonale wiemy jak ważny jest czas w prowadzeniu biznesu. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy specjalne pakiety informatycznej zdalnej pomocy, w których gwarantowany jest czas reakcji od 60 minut.
Bezpieczeństwo i kontrola dostępu
Bezpieczne logowanie
Ten aspekt jest często pomijany przy doborze urządzeń oraz firm świadczących usługi serwisowe. Jednak warto pamiętać, że przepisy prawa zobowiązują podmioty gospodarcze do działań zgodnych z wytycznymi GIODO. Rekomendowane przez nas urządzenia oraz rozwiązania zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa danych i mogą być solidnym elementem polityki bezpieczeństwa firmy.
Oszczędności
Oszczędności
Podstawą oszczędności jest optymalizacja obiegu dokumentów poprzez dobranie odpowiednich rozwiązań oraz urządzeń. Istnieje szereg funkcjonalności jak: kontrola dostępu, drukowanie podążające, raporty wykonanych prac czy wydruki mobilne dzięki którym będą Państwo mogli kontrolować koszty wydruków oraz usprawnić funkcjonowanie biura.
Innowacyjność
Innowacyjność
Misją naszej działalności jest pomoc Klientom w rozwoju ich biznesów. Dlatego nasza współpraca oparta jest o najnowsze rozwiązania techniczne oraz informatyczne, które zapewnią Państwu wysoki komfort pracy oraz niezawodność urządzeń.
Wysoka jakość usług
Wysoka jakość
Działamy na rynku od kilkunastu lat przez ten czas zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy Klientów. Wśród nich są zarówno niewielkie przedsiębiorstwa jak również korporacje z oddziałami na terenie całego kraju. Wyróżnia nas indywidualne podejście i dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań każdego Kontrahenta. Zdobyta wiedza i doświadczenie potwierdzona jest autoryzacją wiodących marek na rynku urządzeń biurowych.

Formularz kontaktowy 24h

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych, która znajduje się pod adresem: https://www.mican.eu/rodo

Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem